Firma JokerProjekty UE
Tuby Szalunkowe
     Wykonane z tektury o wysokich parametrach wytrzymałościowych, zapobiegającej przywierania betonu do wewnętrznej powierzchni szalunku. Są to formy do wylewania słupów betonowych o przekroju kołowym, używane w budownictwie indywidualnym, przemysłowym i drogowym, także do wykonywania, kolumn, filarów, ogrodzeń, słupków ogrodzeniowych, bram oraz przepustów.


    Jakość użytych materiałów wykazuje odpowiednią wodoodporność ścian tulei, zaś górna i dolna krawędź szalunku jest impregnowana parafiną, co chroni je przed deformacją. Powierzchnia kolumny po usunięciu tuby szalunkowej nie wymaga dodatkowego wygładzania. Grubości ścian tulei są tak dobrane, aby zapewniały wymaganą wytrzymałość szalunku na rozerwanie tulei podczas zalewania i wibrowania.


    Podstawowa długość to 3,0m. Na życzenie klienta wykonujemy szalunki o innych długościach (2,0m, 2,5m, 3,5m i dłuższych). Dostępne średnice szalunków to: 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600mm.Zalety szalunków proponowanych przez naszą firmę:
-gładka powierzchnia kolumny
-szybkie szalowanie na budowie
-łatwe usunięcie formy z gotowego słupa
-ekologiczny materiał
Zastosowanie szalunków kartonowych pozwala na dokładne wykonanie filara, uzyskanie gładkiej powierzchni betonu, a co najważniejsze jest bardzo szybkim, łatwym, estetycznym oraz  ekonomicznym sposobem budowlanym.Tuleje tekturowe
Tuby Szalunkowe
Podstawy i Głowice Betonowe
Tektura Malarsko - Budowlana
Przekładki Tekturowe
Zatyczki Plastikowe
Kątowniki Tekturowe (NOWOŚĆ!!!)
Kontakt
Ogłoszenia o pracę